یک محیط روشن ، راحت ، کاربردی ، با فضاهای کاملاً مبله و منظم ، مطمئناً به بهبود راحتی و بهره وری در کار کمک می کند. دیوارهای پارتیشن اداری شیشه ای یک راه حل جالب و متنوع برای بهینه سازی فضا ، طراحی مجدد محیط کار برای جدا کردن مناطق مختلف عملکردی و مناسب ساختن آن برای نیازهای افرادی که از آن استفاده می کنند ، حتی چندین بار بازسازی آن است.

 

دیوارهای شیشه ای پارتیشن: ایجاد فضا و نوسازی دفتر

در میان انواع مختلف دیوارهای جداکننده ، دیوارهای شیشه ای در حال حاضر از بیشترین موارد استفاده شده به دلیل ترکیب عملکرد و زیبایی و همچنین تضمین روشنایی و عایق صدا در پارتیشن های اداری هستند ، در حالی که هنوز ایده فضای باز را به محیط می بخشند.

چرا باید از دیوارهای پارتیشن اداری استفاده کرد؟

دیوارهای شیشه ای اداری برای فضای داخلی در گروه عناصر مبلمان قرار می گیرند زیرا به لطف ویژگی های خاص آنها می توانند طراحی اتاق در محل کار را مشخص کنند.

این نوع دیواره پارتیشن اداری همیشه برای اندازه گیری ساخته می شود ، با ساختار محیطی آلومینیوم و صفحات کریستال کنار هم.

استفاده از شیشه های داخلی در دفتر دارای چندین مزیت است. بیایید برخی از آنها را ببینیم:

به دلیل امکان بهره برداری از نور طبیعی ، روشنایی بیشتر

·         عایق صوتی ، بنابراین محافظت از حریم خصوصی و سر و صدای خارجی.

·         محیط ظریف تر و مدرن تر

·         فضاها به روشی کاربردی تر سازماندهی می شوند

·         اتاق ها چندین بار بازسازی شده اند ، همیشه به روشی خلاقانه

 

انواع پارتیشن شیشه ای اداری

اکنون چندین سال است که در بازار موجود است ، پارتیشن های شیشه ای اداری در انواع مختلف راه حل ها و انواع مختلف موجود هستند و می توانند هر نوع نیاز را برآورده کنند.

پارتیشن های  تک جداره و دو جداره

جداکننده های کلاسیک فقط شیشه ای می توانند یک جداره یا دو جداره باشند تا از صوتی و حریم خصوصی بیشتری برخوردار باشند ، دارای قالب شیشه ای خمیده و دارای تأثیر زیبایی.

دیوار تک جداره بیشترین کاربرد را در بین دیوارهای شیشه ای دارد زیرا نسبت کیفیت / قیمت بسیار خوبی ارائه می دهد و برای همه بخش ها ، دفاتر عملیاتی و اجرایی مناسب است.

دیواره تک شیشه ای از چندین صفحه شیشه ای ساخته شده است که در کنار هم قرار گرفته اند و به لطف پروفیل های آلومینیومی که روی زمین و سقف قرار گرفته اند و واشرهای پلی کربنات شفاف بین یک صفحه و صفحه دیگر ، در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

دیوارها در شیشه های اچ شده ، سندبلاست یا چوب و شیشه

در مورد ترکیب ، دیواره پارتیشن در شیشه های اچ یا ماسه بلاست راه حل مناسبی برای بهره برداری از نور است ، اما در عین حال فضا را کمتر قابل مشاهده و محرمانه تر می کند.

برای کسانی که خواهان راه حل متشکل از مواد مختلف هستند ، پارتیشن های چوبی و شیشه ای وجود دارد: آنها نور را نشان می دهند ، اما از حریم خصوصی بیشتر محافظت می کنند.

آنها همچنین زیبایی را با عملکرد قاب چوبی ترکیب می کنند ، که می تواند به عنوان مثال با قفسه های کوچک مجهز شود.

انتخاب هرچه باشد ، پارتیشن های شیشه ای محیط روشن و عایق صوتی را تضمین می کنند ، که به لطف وجود بلورهایی حاوی یک فیلم PVB شفاف بدست می آید که تا حدود 30 دسی بل کاهش می یابد. پارتیشن اداری همچنین می توانند با چاپ روی صفحه یا با استفاده از برچسب های پنجره با اشکال ، اندازه ها و موضوعات مختلف ، مانند آرم یا طرح های خاص ، سفارشی شوند.

 

مزایا و معایب پارتیشن اداری شیشه ای

طراحی یک محیط با این نوع دیوارها از لحاظ عملی بسیار ساده است ، زیرا عناصر تشکیل دهنده محصول بسیار کم است ، اما از لحاظ زیبایی و عملکرد باید مراقب باشید که دچار برخی اشتباهات آسان نشوید.

اتاق های بسیار بزرگ که فقط با عناصر لعاب تقسیم شده اند منجر به "اثر آکواریوم" می شوند که در آن حداقل حریم خصوصی تضمین نمی شود.

علاوه بر این ، قدرت جذب صدا در یک صفحه شیشه ای حداقل است و اگر به درستی یکپارچه نشود ، خطر ایجاد محیط با آلودگی صوتی خاصی وجود دارد که کارایی محیط کار را تضعیف می کند.

 

توصیه ما این است که از این نوع دیوارها با تلفیق آن با محصولات سنتی تر (پارتیشن و دیوارهای مجهز) یا در فضاهای کوچکتر برای مجهز کردن صفحات به خط (استفاده از خطوط معمول ترین اما فضای تخیل کافی است) استفاده کنید به گونه ای که که یک مانع بصری جزئی ایجاد می کند بدون اینکه روشنایی محیط اطراف را از بین ببرد.

برای شرایط خاص که به شفافیت و محرمانه بودن احتیاج است ، دیوارهایی وجود دارد که از دو ورق شیشه در چند سانتی متری یکدیگر قرار گرفته اند و یک "شیشه مضاعف" تشکیل می دهند.

ویژگی های کم جذب صدا با مقدار مواد جبران می شود. از نظر زیبایی راه حل بسیار خوبی ، اما با هزینه های متوسط ​​/ زیاد.

 

دیوارهای شیشه ای پارتیشن اداری: ایجاد فضا و نوسازی دفتر

قیمت پارتیشن شیشه ای در سال جدید

، ,شیشه ,ای ,های ,پارتیشن ,اداری ,شیشه ای ,پارتیشن اداری ,راه حل ,است ، ,دیوارهای شیشه ,دیوارهای پارتیشن اداری

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

letmasembfon توسعه فرهنگ برد برد tiobahelis sayadi1386 مطالب اینترنتی ayande-tabligh maipinsaham exbonfaphak kharobapcolor sakoye9